You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Rildas. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

*Kirito*

Unregistered

1

Monday, June 9th 2014, 8:30pm

Navrhy anime...

Zdravím,
Rád by som sa opýtal, že či by ste nemohli neskôr preložiť aj Code Geass R1 a R2. Na žiadnej zo stránok (cz/sk) s anime, čo poznám, som to nenašiel. A Buddy Complex, alebo aj už spomínané Hooyuki no Reitetsu... thx
S pozdravom
*Kirito*

Dangon

Unregistered

2

Tuesday, June 10th 2014, 9:54am

Code Geass je jako externí titulky na chika-translations. Ohledně buddy complex to ještě prošpekulujem a na Hoozuki no Reitetsu se nejdřív podívám a podle toho se rozhodneme.

*Kirito*

Unregistered

3

Wednesday, June 11th 2014, 9:53pm

No, ale...

na pocitac nepoznam program na zlucovanie videa s externimi sub, takze by som bol velmi vdacny za video s vasimi titulkami na Code Geass a to budete pak jedina zo stranok co poznam, ze ma cz sub s raw videom na webe, nefunguje mi googel :D takze nemam ako najst ten program a na stiahnutie po ruke mam bud s eng sub alebo eng dub to druhe z youtube. Pak k Reitetsu to je skor tak komedia nema to velmi synchronizovany dej ale je to vazne sranda... thx
S pozdravom
*Kirito*

4

Thursday, June 12th 2014, 9:35pm

Tady máš odkazy na torrent s Code Geassem s eng. titulkama (pokud nemáš utorrent tak si ho stáhni tady, je to užitečná věcička :D ) :
R1- zde
R2- zde ................Vůbec nevím jestli tam ty titulky budou sedět, ale napsal jsi že máš přístup k Code Geassu s eng. titulkama, tak když tak použí to tvoje
:thumbup:

Na přehrávač doporučuju KMPlayer nebo BS player , poté stačí jen vložit titulky, které už najdeš na Chika-translation.
Pokud máš tablet s androidem, nebo nějaké jiné android zařízení, tak si stáhni aplikaci Shinuda anime a k tomu MX player, tahle kombinace je naprosto boží, můžeš vkládat titulky a dokonce je i posouvat
:pinch:
"Miracles don't exist in this world. There are only inevitabilities, accidents, and choices you make."

This post has been edited 1 times, last edit by "DATH" (Jun 13th 2014, 9:39pm)

*Kirito*

Unregistered

5

Sunday, June 15th 2014, 8:38pm

...

jj MX Player je SUPER! S torentom by som sa mal naucit robit a dik za par info :D

j0kyman

Unregistered

6

Monday, June 30th 2014, 5:21pm

player

inak ak ma este niekto problemy so slucenim videa a externymi titulkami je nato skvely a jednoduchy prehravac menom: VLC media player :) prehra takmer cokolvek a ak titulky presne nepasuju ( myslim tym casovanie) tak sa tam da aj to rychlo porobit :)

j0kyman

Unregistered

7

Monday, June 30th 2014, 5:25pm

hajime no ippo new challenger

zatial nikde na webe som nenasiel prelozene toto anime :( ak by sa dalo bol by som vam velmi vdacny a ti co hladaju anime kde je akcia a zlepsovanie sa hlv. hrdinu,tak si pridu na svoje :)

Dangon

Unregistered

8

Wednesday, July 9th 2014, 11:11pm

Teď je toho docela dost. Ale píšu si to do poznámek.

Šťoural

Unregistered

9

Wednesday, July 16th 2014, 2:29am

otázka ohledně překladu AMV.

Zdravím
Chtěl bych se zeptat jestli až budete mít čas byste mohli přeložit anime Toradora! .
Nikde jsem nenašel pořádné video s titulky a když tak měli zpoždění i třeba polovinu videa.
Tak se tedy ptám vás.

Děkuji za odpověď.

10

Wednesday, July 16th 2014, 2:34am

Toradora! ???

Zdravím
Chtěl bych se zeptat jestli až budete mít čas byste mohli přeložit anime Toradora! .
Nikde jsem nenašel pořádné video s titulky a když tak měli zpoždění i třeba polovinu videa.
Tak se tedy ptám vás.

Děkuji za odpověď.

PS: Omlouvám se že je to dvakrát Šťoural = Já .

11

Friday, July 18th 2014, 3:27am

Asi takto...Toradora jsem zatím viděl pouze první díl... pokud bych se začal nudit, tak nevylučuji, že toto dílo přeložím x) vzhledem k tomu, že zatím překládám jen jedno anime, si nejspíš v nejbližší době přiberu i něco dalšího... Toradoru vezmu v potaz...

12

Saturday, July 26th 2014, 2:53pm

Golden Time

Zdravím vím že toho máte nejspíš nad hlavu ale chtěl bych se zeptat jestli byste mohli přeložit AMV Golden Time na uloz.to jsem nic nenašel a na internetu mi to našlo jen kosmetiku a nebo už když tak to bylo smazáno.

Děkuji za odpověď.

13

Saturday, July 26th 2014, 6:14pm

Zdravím vím že toho máte nejspíš nad hlavu ale chtěl bych se zeptat jestli byste mohli přeložit AMV Golden Time na uloz.to jsem nic nenašel a na internetu mi to našlo jen kosmetiku a nebo už když tak to bylo smazáno.

Děkuji za odpověď.

Golden Time je přeložené kompletně. SoftSuby jsou nyní staženy z Aki jelikož skupina která je dělala přišla o hosting a nyní se přesouvá na nový web. Veškeré jejich překlady jsou nyní předělávány a do ze softů se odebírá původní logo skupiny a dává se tam nové. Jelikož jsem toto anime překládala já, mám u sebe všechny opravené externí titulky. Pokud o ně máš zájem, mohu ti je poslat na email. Softy budou taky, ale až skupina všechny přeedituje, dřív se asi nahrávat nebudou.

This post has been edited 1 times, last edit by "Ifritka" (Aug 13th 2014, 11:37pm)

Carter

Unregistered

14

Tuesday, August 12th 2014, 10:35pm

.hack/sign

Chtělo by se Vám do toho jít? Pár dílu je přeložených, rád bych to dokoukal ale nějak to není možné když to není dopřeložené :)
Máte toho asi mraky, ale za optání nic nedám.

15

Wednesday, August 13th 2014, 4:58pm

Měl jsem to v hledáčku, ale moc mě .hack//SIGN nezaujalo. Budu nad tím přemýšlet, pokud bude dostatek času, ale nic neslibuji.

Carter

Unregistered

16

Wednesday, August 13th 2014, 10:28pm

Měl jsem to v hledáčku, ale moc mě .hack//SIGN nezaujalo. Budu nad tím přemýšlet, pokud bude dostatek času, ale nic neslibuji.
To rád slyším, super :) aspoň takhle díky.
Ale budu doufat, že ten čas bude a povede se.

This post has been edited 1 times, last edit by "Ifritka" (Aug 13th 2014, 11:36pm)

17

Friday, August 29th 2014, 12:11pm

KIBA

Chtěl bych se zeptat jestli by někdo nechtěl dopřeložit tohle anime, podle mě je to skvělé anime a už na dokončení čekám kolem 1-2 let. Pokud se nikomu nebude chtít nevadí budu čekat dál.

Dragonell

Unregistered

18

Sunday, September 28th 2014, 10:54pm

navrh

zdravim, chtěl bych se zeptat jestly byste nepřeložily anime Toaru Kagaku no Railgun S, je to skvělé anime a na žádných cz/sk stránkách není dopřekládané
Děkuji

Darkkmight

Unregistered

19

Monday, September 29th 2014, 4:35pm

Navrh

Chtel bych se zeptat jestli budete doprekladavat magi the kingdom of the magic ?

Jenny

Unregistered

20

Friday, August 12th 2016, 4:30pm

ETVyIosPLzzdooR

It's great to read something that's both enjoyable and provides prsadgtiamc solutions.