You are not logged in.

1

Friday, June 13th 2014, 6:02pm

Sword Art Online Gun Gale Online

Jedna má kamarádka mi poslala velice hezký web který je poměrně aktuální. http://www.swordart-online.net/phantom/character/
Takže DATH Asuna v SAO II bude akorát to vypadá že již nebude hrát VRMMO ale tak to snad nevadí ne? :P :) Jinak děkuji za web Akikika
PS: Možná pro někoho rychleji chápajícího to může (ten web) vyznít i jako lehký spoiler :) Otevírat na vlastní nebezpečí. (Jo na konec to dávám protože bagr :P)

2

Saturday, June 14th 2014, 12:16am

AriGatõ za ten odkaz TsunderLord-dono ( snad mě to neodkáže na nějaké Yaoi :D ).
S touhle Asuna situací se dá nějak spokojit, ale i tak je hřích zmenšit jí roli ;(
"Miracles don't exist in this world. There are only inevitabilities, accidents, and choices you make."

This post has been edited 1 times, last edit by "DATH" (Jun 14th 2014, 12:30am)

3

Saturday, June 14th 2014, 10:51am

Hlavní role

Všechny ty charaktery jsou ,,Hlavní" takže technicky vzato jí roli nezmenšily, ale ano máš pravdu nejsi jediný kterého to štve. Nejt ale včera k tomu na IRC něco říkal, ale mám okno takže asi tak... :D

4

Saturday, June 14th 2014, 1:12pm

Upřesním to.

Asuna GGO hrát nebude, to znamená, že polovinu SAO se tam skoro neobjeví (krom částí v reálném životě).

Ale podle všeho bude mít SAO 2 arc, kde bude Asuna hlavní postavou a Kirito tam bude "pomáhat."

Prostě uvidíme jak to provedou :D