You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Rildas. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, June 10th 2014, 12:05am

Anime? Pro všechny :)

Kdyby jste měli možnost prožít jakékoliv anime či žít v něm v té době kdy se to odehrává s věcma které v něm jsou... jaké by to bylo anime? Za mě Mahouka :D :) a kdybych neuměl magii ta radši SAO přesněji Aincrad(už si nepamatuji přesně jak se to píše :)) :D

2

Tuesday, June 10th 2014, 12:54am

Ale to je tak těžký výběr :/ .... Asi Pokemon, No Game No Life nebo SAO ( ...či možná ještě Kiss X Sis? :D )

Ale prožít svět, kde jsou pokémoni je můj sen už od mala. :D

3

Tuesday, June 10th 2014, 7:44am

Já bych chtěl žít asi ve všech anime, co jsem kdy viďel :D , ale nejvíce asi taky v SAO, Sakurasou no Pet na Kanojo a v Toaru Hikuushi e no Koiuta.
"Miracles don't exist in this world. There are only inevitabilities, accidents, and choices you make."

Dangon

Unregistered

4

Tuesday, June 10th 2014, 9:57am

Mně osobně se líbí svět To aru majutsu no index. Magie a technika na jednom místě :D

5

Tuesday, November 11th 2014, 7:58pm

Za mě rozhodně Shingeki no Kyojin nebo Tokyo Ghoul. (zabít nebo být sežrán) :D

6

Tuesday, November 25th 2014, 10:38am

Tak za mě určitě Witch Craft Work. Moc se to neliší od naší doby a hlavně mít takovou ochranku... :3

Rate this thread