You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Rildas. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Friday, June 13th 2014, 6:02pm

Sword Art Online Gun Gale Online

Jedna má kamarádka mi poslala velice hezký web který je poměrně aktuální. http://www.swordart-online.net/phantom/character/
Takže DATH Asuna v SAO II bude akorát to vypadá že již nebude hrát VRMMO ale tak to snad nevadí ne? :P :) Jinak děkuji za web Akikika
PS: Možná pro někoho rychleji chápajícího to může (ten web) vyznít i jako lehký spoiler :) Otevírat na vlastní nebezpečí. (Jo na konec to dávám protože bagr :P)

2

Saturday, June 14th 2014, 12:16am

AriGatõ za ten odkaz TsunderLord-dono ( snad mě to neodkáže na nějaké Yaoi :D ).
S touhle Asuna situací se dá nějak spokojit, ale i tak je hřích zmenšit jí roli ;(
"Miracles don't exist in this world. There are only inevitabilities, accidents, and choices you make."

This post has been edited 1 times, last edit by "DATH" (Jun 14th 2014, 12:30am)

3

Saturday, June 14th 2014, 10:51am

Hlavní role

Všechny ty charaktery jsou ,,Hlavní" takže technicky vzato jí roli nezmenšily, ale ano máš pravdu nejsi jediný kterého to štve. Nejt ale včera k tomu na IRC něco říkal, ale mám okno takže asi tak... :D

4

Saturday, June 14th 2014, 1:12pm

Upřesním to.

Asuna GGO hrát nebude, to znamená, že polovinu SAO se tam skoro neobjeví (krom částí v reálném životě).

Ale podle všeho bude mít SAO 2 arc, kde bude Asuna hlavní postavou a Kirito tam bude "pomáhat."

Prostě uvidíme jak to provedou :D