You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Rildas. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Monday, June 16th 2014, 11:35pm

Golden Account

Tak tedy ohledně Golden Accountů....
Myslím, že jediné výhody, které by měly Golden Accounty jsou vzhledové úpravy jako :
  • zvíraznénì Nicku nebo textu ( v komentech nebo v Shoutboxu )
  • nebo něco přidat před Nick uživatele
Taky si myslím, že je lepší uvažovat o něčem jako : Body za aktivitu nebo Odměny za aktivitu ;) ( odměny by byly ty věci, o kterých jsem se zmínil výše )
"Miracles don't exist in this world. There are only inevitabilities, accidents, and choices you make."

2

Tuesday, June 17th 2014, 2:28pm

Hej! D:

TO SOU MOJE NÁPADY! ale souhlasím s nimi :3 :D Dále jsem také navrhl lehčí úpravu vzhledu webu z modré na lehce zlatou s výrazně zlatým R-A Rildas Anime a speciální záložku pro Gacc na forum kde by si mohli uživatelé G ACC dělat v rámci možností cokoliv ale normální uživatel by to neviděl :)

3

Wednesday, June 18th 2014, 5:46pm

Ještě aby jsi nesouhlasil se svými vlastními nápady :D. Na tomhle jsme se ale shodli s Deaderou na IRC a ty jsi tam nebyl, asi nás jen napadlo to samé :)
"Miracles don't exist in this world. There are only inevitabilities, accidents, and choices you make."

*Kirito*

Unregistered

4

Wednesday, June 18th 2014, 9:38pm

...

v podstate to ani vela vyhod obnasat nemoze - sledovanie anime je free NIE ZE BY SOM PROTI TOMU NIECO MAL! Co k tomu dodat...

This post has been edited 3 times, last edit by "*Kirito*" (Jun 18th 2014, 9:45pm) with the following reason: nezobrazilo mi to tam emotikona D: ani zvyraznenie DX

5

Friday, June 20th 2014, 1:26pm

Kirito :)

Tak jistě že ne :) Je to jen spíš pro zpestření pro uživatele za oddanost Rildas Anime :) Mě tu chybí jedna důležitá věc DONATE button :) Aspoň něco málo bych rád poslal pro ty naše Překladače :P :)