You are not logged in.

Dear visitor, welcome to Rildas. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

1

Tuesday, July 8th 2014, 12:01am

Často Kladené Dotazy (FAQ)

Do této sekce budu průběžně připisovat otázky, na které se buď často ptáte, nebo u kterých máme obavu, že se na ně budete často ptát. :D

Q: Je registrace nutná? Pokud ne, tak proč bych se měl registrovat?

A: Ne, registrace nutná není.
Registrací získáte pouze několik dalších výhod na webu.
Momentální výhody na webu:
  • zmizí otravné reklamy, když vstoupíte na stránku o anime.
  • možnost psaní do shoutboxu
  • možnost nastavení si avataru u komentářů (+ zjednodušení psaní komentářů)
  • přezdívku na IRC (Chat)
  • možnost přihlásit se k odběru anime (Informace o vydání vašeho oblíbeného anime vám poté budeme posílat na e-mail)
  • a určitě přijdou i další...

Q: Našel jsem chybu ve vašem překladu, kam ji mohu nahlásit?

A: O chybě nám můžete dát vědět různými způsoby.
Preferovaný způsobem je skrze příslušnou kategorii zde na fóru , ale můžete nám klidně napsat E-Mail, komentář na FB nebo zajít na IRC a vyhubovat nám. ( :D )

Q: Přeložíte anime XYZ?

A: Možná, můžete nám o vaší žádosti dát jakkoliv vědět a pokud se nám bude anime líbit, rozhodně se do něj pustíme.

Q: Ztratil jsem heslo // Ukradli mi účet // Nemůžu se přihlásit!

A: Momentálně vyřizujeme problémy s přihlášením ručně. Přinejlepším se přihlaste v normálních hodinách na IRC (Chat), kde se Vás ujmu buď já nebo Dangon.

Q: Proč jsou linky přes adf.ly?

A: Vybrali jsme to jako nejlepší možnost udržení projektu naživu. Jelikož máme na webu relativně velký traffic (přenos dat) je potřeba kvalitních hostingových služeb.
Ty bohužel většinou nejsou zadarmo a my si bohužel nemůžeme dovolit do toho vkládat krom našeho času i větší peněžní částky.
Z toho důvodu jsme vybrali nejlepší možnost, kterým nám pomůže každý uživatel a která není drastická (my pro překlad obětovali několik hodin, vy byste mohli několik minut)

Q: Když vám přispěji přímo, jaké to pro mě bude mít výhody?

A: Pokud nám přispějete přímo více jak 50Kč jakoukoliv momentálně přijatelnou metodou (Paypal, brzy i transparentní účet) a uvede při tom nick svého účtu / reg. mail. (Možno i dodatečně), samozřejmě vás (byť jen symbolicky) odměníme:
  • Přestanou se vám zobrazovat linky přes adf.ly (na provoz webu jste již přispěli více, než několik desítek uživatelů dohromady)
  • Budete si moci vybrat barvu v Shoutboxu
  • Na dalších výhodách se s námi vždy můžete dohodnout (v rámci přijatelných a realizovatelných mezí + žádné omezování neplatících či neregistrovaných uživateůl)

Q: Kdy vyjde další překlad anime XYZ?

A: Záleží na tom jak bude čas, ale většinou se snažíme držet následujících časů : http://www.forum.rildas.cz/index.php?page=Thread&threadID=15

Rate this thread